ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP
 

 
 

 
 

 
 
 
W ramach współpracy z firmą ABBOTT odwiedziliśmy po raz drugi Szkołę Policealną Samorządu Województwa Łódzkiego im. M. Kopernika w Łowiczu.
 
Organizator spotkania, Doradca Medyczny firmy ABBOTT Pani Justyna Kolasińska podsumowała zrealizowany w 2011 i 2012 roku autorski projekt nauki języka angielskiego w obszarach terapeutycznych.
Zostały wręczone Certyfikaty Udziału w Warsztatach.
 
Przedstawiciel Związku Zawodowego Techników Farmaceutycznych RP, prezes Dominik Żyro przedstawił organizację zrzeszającą techników farmaceutycznych słuchaczom 1-go i 2-go Roku Wydziału Farmaceutycznego. Głównym tematem prezentacji była praca technika farmaceutycznego odbywającego praktykę zawodową w aptece oraz nowe Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie recept lekarskich obowiązujące od marca 2012 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
W listopadzie 2010 r. odbyło się pierwsze spotkanie edukacyjne ze  słuchaczami tej szkoły medycznej.

Dzięki współpracy ZZTF RP z GSK Consumer Healthcare w ramach programu PharmAssist w szkoleniu wzięło udział ponad 60 słuchaczy Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu.
 

Organizator spotkania, trener GlaxoSmithKline Beata Szczypińska zaprezentowała historię, cel i misję programu PharmAssist, wskazując na jego innowacyjność i dostosowanie do potrzeb kadry w aptece.
 
Przedstawiciel Związku Zawodowego Techników Farmaceutycznych RP, prezes Dominik Żyro przedstawił działania Związku, akty prawne związane z zawodem technik farmaceutyczny, zagrożenia dla zawodu, odpowiadając na wiele pytań, dotyczących zarówno prawa pracy, praktyki zawodowej, jak i czynności fachowych w aptece.
 

 
 
 
 
 
 
5 grudnia 2016 r. ZZTF RP podpisał oficjalne dokumenty
zawiązujące współpracę
z Porozumieniem Zawodów Medycznych