ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP
 
 
 
 

Zawód - technik farmaceutyczny

 
Zawód Technika Farmaceutycznego jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych. Praca w aptece to stały kontakt z człowiekiem potrzebującym pomocy. Praca w aptece to też coraz więcej obowiązków administracyjnych. Chcemy podnieść prestiż Waszego zawodu poprzez studia I i II stopnia.

 

 

Zapraszamy na studia na kierunku FARMACJA.
 
Proponujemy wszystkim zainteresowanym studia na kierunku FARMACJA Uniwersytetu Farmaceutycznego w Charkowie realizowane w porozumieniu z Medical College Rivne. Tryb studiów: niestacjonarne ze wsparciem technik kształcenia na odległość. Dla Techników Farmaceutycznych specjalny tryb studiów, umożliwiający połączenie pracy zawodowej ze studiami. Dla członków ZZTF RP – zniżki.
 
Uniwersytet w Charkowie należy do najbardziej renomowanych uczelni na świecie. Na około 10 000 studentów Uniwersytetu ponad 1500 to obywatele USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Rosji oraz innych krajów. Dyplom Uniwersytetu jest świadectwem dobrej jakości wykształcenia i choć podlega on konieczności nostryfikacji w Polsce (zgodnie z polsko-ukraińskimi umowami o wzajemnej uznawalności dyplomów i kwalifikacji), to w większości krajów na świecie (w tym USA, Wielka Brytania) jest on prestiżowym dokumentem kwalifikacji farmaceutycznych.
 
 
Oferta studiów na http://www.studiadlaciebie.net ! 
 
 
 
Hostowane na o12.pl